Fotografické služby


Fotografie může změnit Váš pohled na sebe sama.

Fotografování je dnes již celkem běžná věc. Nefotíte se jen na doklady a nemáte jen momentky z dovolené. Díky finanční dostupnosti foto techniky je dnes již každý fotografem. Ovšem až do doby, než dojde na zážitek samotný.

Ženy si objednávají portrétní focení z mnoha důvodů. Mezi nejčastější důvody patří "pro partnera" (opravdu pro něj?), nutnost mít hezkou fotku do práce, mít fotografie s dětmi nebo pokud jsou podnikatelky a potřebují mít skvělé a dobře prezentovatelné fotografie na web.

Když ale dojde na lámání chleba a ony přijdou na focení, tak to hlavní, co si odnášejí (kromě krásných fotografií) jsou AHA momenty. Zážitek z fotografování, pocit napojení, pocit, že jsou hodny toho, aby je někdo vyfotil. Jsou to emoce, které najednou pohnou něčím uvnitř jich samotných a ony se najednou vidí v jiném světle. 

To, že si dopřály takový zbytný luxus jako je fotografování (velmi často s využitím služeb zkušené vizážistky), je změní. Začnou si sebe víc vážit a začnou znova objevovat svoji vlastní sílu. Svoji krásu a svoji jedinečnost. Jsou schopny se víc přijímat, více si všímat samy sebe a uvědomovat si, co chtějí a kam chtějí směřovat.

Fotografování není jen o krásném světle a lichotivých pózách. Je to o napojení, komunikaci a transformaci. A protože v ruce mají důkaz v podobě fotografie, mohou si kdykoliv ten zážitek a sílu z něj získanou vyvolat zpátky.

Jaká focení aktuálně nabízím?

  • PORTRÉT ŽENY
    Nenásilným způsobem Vás provedu světem fotografie. Pózování, světlo a výraz můžete vypustit z hlavy. To mám na starosti já. Výsledkem budou fotografie, které budete milovat.
  • BRAND FOTOGRAFIE
    Smyslem brandového fotografování je vytvořit vaši vlastní fotobanku. Fotografie, které reprezentují Vás, to co Vy děláte a Váš styl. V dnešní době sociálních sítí a přesunutí mnoha byznysů na web, je kvalitní fotografie prvek, bez kterého se neobejdete.