Připravte se zachytit tuto jedinečnou chvíli v životě...

...chvíli příchodu vašeho miminka, která trvá tak krátce.


CHCI KRÁSNÉ FOTOGRAFIE NAŠEHO NOVOROZENÉHO MIMINKA, ALE NEMÁME TEĎ TISÍCE KORUN NA PROFI FOTOGRAFA.

Očekáváte příchod vašeho mimika, rádi byste měli co nejlepší fotografie, na které budete rádi koukat i za 10 let?

Nechcete mít jen momentky na mobilu, kde se budete dívat na obrovské nosní dírky vašeho drobečka, protože jste netušili, jak můžete miminko vyfotit lépe?

Zároveň ale příchod miminka znamená nemalé výdaje a každy není v situaci, kdy může dát tisíce korun za novorozenecké focení v ateliéru.

Ocenili byste osvědčené tipy zkušené fotografky, ale nemáte čas a sílu brouzdat hodiny po internetu a hledat jak na to?

POTOM JSTE TU SPRÁVNĚ A MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ.Jmenuji se Lucie Václavková a jsem portrétní fotografka. Focení novorozenců je nedílnou součástí mé práce posledních 5 let a za tu dobu jsem nasbírala mnoho zkušeností, jak s tak malými dětmi zacházet. V tomto e-booku vás provedu přípravou i samotným focením miminek tak, aby to bylo bezpečné a jednoduché. Když se mi před sedmi lety narodilo druhé dítě, sice jsem už nějakou dobu fotila starší děti, ale nafotit si vlastního novorozence bylo nad mé síly. Postupem času jsem nafotila několik desítek novorozenců a vytvořila si jednoduchý systém, který praktikuji se svými klienty tak, aby focení novorozenců bylo bezpečné, rychlé a fotografie okouzlující.


A protože je mým přáním, aby si každý mohl užívat krásné fotografie, napsala jsem pro vás e-book, se kterým si i vy budete moci nafotit vlastní novorozené miminko v klidu u vás doma. V čase, který vám bude vyhovovat, s pocitem pohody, klidu a bezpečí.Na co se můžete těšit?

 • Provedu vás přípravou.
  Zjistíte, jaké podmínky musíte doma vytvořit, aby se focení povedlo.
 • Nebudete muset utrácet za fotografické propriety.
  Většina z nás totiž doma má něco, kam se miminko krásně vejde a pokud ne, tak vám postačí klidně jen polštář a deka za pár korun.
 • Podělím se s vámi o tipy, z jakého úhlu miminko fotit.
  Ne každý úhel totoiž vypadá na fotce fantasticky.
 • Proniknete do tajů světla.
  Světlo je alfa a omega fotografie. Vysvětlím vám a na příkladech ukáži, jak pracovat se světlem od okna.

Věřím, že tento e-book vás připraví na proces focení vašeho novorozence. S jeho pomocí vytvoříte nadčasové fotografie, ke kterým se budete rádi vracet. Pevně doufám, že focení vašeho miminka bude jen prvním krokem na cestě k pravidelnému zaznamenávání života vaší rodiny a okamžiků, které se jinak mohou ztratit z naší paměti. Fotografie je otisk doby, našeho života a chvil, které nelze vrátit.

Co říkají o e-booku čtenářky?Jedním slovem? KRÁSA. A taky něha, jemnost a spousta lásky, která doslova prýští z každého slova v e-booku. Jsem nesmírně ráda, že se mi e-book dostal do rukou. Přečetla jsem ho doslova jedním dechem! Myslím, že Lucka myslela opravdu na všechny detaily, které je třeba mít v potaz při focení miminek. Ve focení jsem úplný laik - a e-book je krásně pochopitelný i tak. Od polohování miminka až po přípravu místa, kde se bude focení dělat. Myslím, že se jedná o ucelený nástroj, který člověka naučí, jak vyrábět krásné fotky svého miminka v domácím prostředí, a to s využitím věcí, které máme běžně doma. Je to opravdu praktický a přehledný návod, který doporučuji každému, kdo si chce navždy zachytit tak nezapomenutelné chvíle.
Marie Helenwww.mariehelen.cz
Jsem cílová skupina. Maminka prvorodička, která se těší na miminko. Osobně nemám moc ráda návody, ale tahle situace je tak mimořádná, že jsem si Lucky Ebook zakoupila. Přečetla jsem celý Ebook za cestu vlakem. Jasný návod, co mám dělat, abych docílila krásného výsledku. Moc se těším, až vše vyzkouším. Super jsou tipy na světlo či barevné ladění. Za moc důležité považuji i různá upozornění, která maminky nemusí hned napadnout. Ebook prostě stojí za to 🙂
Eliška Mabel Morkeswww.vnitrnisvety.cz


Přečtením tohoto e-booku získáte:

 • Jasný přehled o tom, co obnáší focení novorozence.
 • Jak ladit barvy a styl, aby fotografie působila harmonicky.
 • Jednoduchý návod, jak nastavit fotoaparát, pokud nechci používat jen automatický režim.
 • Návod na 10 základních fotografií včetně přesného nastavení fotoaparátu.
 • Bezpečnostní pravidla, jak pracovat s novorozencem.

Jsem si jistá, že pokud se na focení dobře připravíte, nebudete litovat nákupu tohoto e-booku. E-book si přečtěte a před samotným focením si jednotlivé listy s fotografiemi vytiskněte, ať pak ve stresu nehledáte polohu, kterou jste chtěli určitě vyfotit.


Jaká je cena tohoto e-booku?

Focení novorozenců je celkem drahá záležitost. Rozhodně sáhnete pro pár tisícovek, pojedete s miminkem do ateliéru a budete věřit, že dostanete péči a fotky, které za vydané peníze budou stát...

 

Já si cením informací a zkušeností, které vám takto předám na 399 Kč.


 • To může být cena zhruba jedné fotografie a u mnohých fotografů se na tuto cenu zdaleka nedostáváme.
 • Fotografové vám většinou nedovolí vybrat si pouze jednu nejlepší fotografii a musíte si vzít balíček. Tím se cena rozhodně navýší.
 • Pokud půjdete na jednodenní workshop, budete mít, z množství informací, hlavu zralou na explozi a většinu toho do druhého dne zapomenete. Cena takového workshopu může být i 10 000 Kč.
 • Mnoho informací je dnes na různých webech. Já vám předkládám ucelený balíček informací a inspirace, jež vám pomůže ke krásným fotografiím aniž byste strávili hodiny prohledáváním webů a sledováním různých návodů. Jdu rovnou k věci.

Abyste nic neriskovali, nabízím vám garanci vrácení peněz. Pokud zjistíte, že jste s koupí e-booku šlápli vedle, vrátím vám peníze zpět.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá.  Tento e-book jsem psala s největší péčí tak, aby byl přínosný pro novopečené rodiče a ti měli památku, které se budou rádi vracet. Pokud zjistíte, že tento e-book není pro vás a nenašli jste v něm to, co jste hledali, peníze vám vrátím zpět.Za několik dní se v naší rodině narodí miminko a já bych chtěla mít krásné fotky. Proto jsem si koupila od fotografky paní Lucie Václavkové její nový e-book Fotíme naše novorozené miminko. Z e-booku jsem naprosto nadšená. Myslím, že i já, zatím nepolíbená portrétním focením, dokážu podle přesných návodů v e-booku nafotit krásné snímky naší malé holčičky. Moc Vám, Lucko, děkuji.
Lenka Ševčíkováwww.e-ucitelka.cz


Tento e-book jsem napsala v koronavirové době. V době, kdy jsme nikdo nevěděl, jak dlouho to potrvá a jaká omezení budou platit. V tu chvíli mi došlo, že čas na focení novorozenců je strašně krátký a než se uvolní opatření, z novorozenců se stanou smějící se kojenci. 

Doba omezení je pryč a doufejme, že napořád. Ale korona není to jediné, co může zhatit naše plány jít se fotit. A čas se nedá ani zastavit ani vrátit. Proto je dobré mít online příručku, která tady bude za každých okolností. Když nám něco brání v plnění snů, musíme hledat cestu jinudy.

Přeji vám mnoho úspěchů s focením, mnoho zdraví, úsměv na rtech a užívejte krásné okamžiky se svými blízkými.


Pokud jste připraveni, klikněte na tlačítko níže, vyplňte svoje údaje a já vám ihned po připsání platby na účet pošlu e-book Fotíme naše novorozené miminko do emailové schránky.