Přemýšleli jste někdy nad tím, jak z vašeho foťáku nebo mobilu vymáčknout lepší fotky?Máte plný počítač fotek, které nejsou žádný zázrak?

 

Focení doslova nesnášíte, protože nevíte jak si stoupnout a kam?

 

Na fotkách z dovolené jste raději co nejméně vidět

a pokud fotíte, tak fotky nikomu neukazujete?

POMŮŽU VÁM S TÍM.Existují jednoduché techniky, které vystřelí vaše fotografie okamžitě

o několik úrovní výš.


 • NAUČÍTE SE VIDĚT SVĚTLO
  Tak, abyste věděli kdy a kde fotit.
 • ZJISTÍTE, CO VÁM SLUŠÍ
  Naučíte se pracovat s výrazem ve tváři.
 • BUDETE VĚDĚT, JAK PRACOVAT SE SVÝM TĚLEM
  Jak vypadat štíhlejší a fotogeničtější.
 • ZÍSKÁTE VELKOU DÁVKU INSPIRACE S PODROBNÝM NÁVODEM
  A moji podporu, protože v tom jedeme spolu.
 • POKUD FOCENÍ NEROZUMÍTE, DOSTANETE SOLIDNÍ ZÁKLAD
  Na něm pak můžete postavit své další vzdělání o rozvoj.


Chcete nakouknout do e-booku?


Příjemně napsaný e-book ve kterém si své najde jak naprostý začátečník, tak pokročilý fotograf, kterému budou k užitku především postřehy a rady k nasvícení scény. Spolu se samostatnou kapitolou o pózování je podle mého názoru tento e-book skvělým průvodcem pro vytvoření líbivého portrétu.
Ondřej Cigáníkamatérský fotograf
Když jsem začala psát svůj blog, velmi mi pomohlo, že jsem si koupila návod jak na to. Ušetřila jsem tak čas s hledáním informací o nastavování nutných technikálií, které jsem potřebovala na začátku nastavit. Bonusem mi pak byl dostatek energie na radostné hledání a objevování sama sebe ve svém tématu. S tímto e-bookem to vnímám podobně, ač jde o jiné téma. Nechci trávit hodiny vyhledáváním informací ke cloně, rychlosti závěrky atd. Těší mě, že jsem v něm našla konkrétní tipy na nastavení foťáku pro dané příklady. Práce se světlem. Důležitá a zajímavá to kapitola! Mohu tak rovnou hupsnout do radostného zkoušení a objevování. Praktické ukázky póz jak ANO a jak NE jsou podle mě hodně dobrý. Vřele děkuji a doporučuji!
Hana Příkopováwww.deniknadsenechaluparky.cz
Jakožto milovnici fotografie mě eBook naprosto nadchl. Dozvěděla jsem se z něj, jak vylepšit své pózovací techniky, spoustu triků z praxe, i na co si dávat pozor. Pomyslnou třešničkou na dortu byl souhrn základních technických pouček nastavení fotoaparátu pro co nejlepší výsledky. Doporučuji všem nadšencům do krásy a umění jakožto nepostradatelnou součást jejich vzdělání.
Denisa Bikarováwww.denisabikarova.cz
Lucky eBook je naprosto skvěle napsaný. Dá Vám detailní návod na focení a je plný opravdu užitečných rad a tipů. Není to ale žádná strohá technická příručka. Je velice čtivě napsaný. Pokud máte rádi focení, čtení Vás úplně vtáhne a na konci eBooku si řeknete: „Jé, to je škoda, že už je konec.“ Při čtení mě začaly svrbět prsty a měla jsem chuť vyskočit, vzít foťák do ruky a jít to hned vyzkoušet. Za mě jasná volba a všem vřele doporučuji!
Šárka Endtováwww.sarkaendtova.cz


Portrétní fotografií se zabývám více než 10 let a předkládám vám to, co mi funguje.


Můžete mít takové fotky sebe i své rodiny, ke ketrým se budete rádi vracet.

Můžete si focení užívat a na stres zapomenout.

Můžete přestat pobíhat a rozčilovat se, že na fotce nevypadáte dobře.NA KOLIK SI CENÍM TENTO E-BOOK?

Informací si cením na 850 

a nyní v akci za 690 Kč do konce října 2020.

Je to málo nebo moc? Je to cena za informace od zdroje. Od člověka, který se focením živí. Můžete to zkusit zvládnout sami a strávit hodiny sezením u počítače a hledáním informací. Nebo si je můžete vzít zde. Na jednom místě a s tipy, které vám práci ulehčí. Vaše spokojenost je pro mě velmi důležitá. Jsem si jistá, že tento e-book vám pomůže se zlepšit. Přesto, pokud během 30 dnů zjistíte, že to není pro vás, vrátím vám peníze. Bez otázek.Máte další otázky? Nebojte se zeptat. Žádný dotaz není špatný. Napište mi na lucie@vaclavkovalucie.cz.