Vypadat na fotce skvěle? Je to jednodušší, než by se mohlo zdát. Stačí dodržet pár pravidel.Baví vás focení a vaše okolí si myslí, že fotíte tak dobře, že byste si mohli focením vydělávat?

Rádi byste se posunuli dál a začali se ve fotografii nějak vzdělávat, ale všude je plno technických rad, ve kterých se ztrácíte?

Vyfotit vlastní děti nebo krásné zátiší na dovolené je fajn, ale žaludek se vám stáhne, když vás požádá kamarádka, abyste ji vyfotili, protože netušíte jak na to?

Ocenili byste, kdyby vám někdo jako vy prostě poradil a provedl vás světem focení žen?

 


MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ. 

Byly doby, kdy jsem netušila, jak pracovat s ženským tělem tak, abych skryla nedostatky. Všechny své fotografie jsem schovávala nebo je vyhazovala, protože jsem nesnášela, jak jsem na nich vypadala. Kdyby mi tehdy někdo řekl, že můžu na každé fotce vypadat skvěle, že můžu pouhým pózováním vypadat o 10 kg lehčí...dala bych za to nevím co:) Dnes už to naštěstí vím a učím to další ženy.

Připravila jsem pro vás ucelený systém pózování žen. S touto elektronickou knihou se můžete směle a bez obav pustit do práce s ženami, které ocení vaši přípravu, zkušenosti a profesionální přístup. Řeším pózování od základního nastavení těla až po detaily jako je směr dlaně včetně vysvětlení, proč tak a ne jinak.

Chcete se podívat do e-booku? Zde je malá ukázka.

Co je obsahem e-booku?

 • FOTOGRAFICKÉ WORKFLOW
  Aneb jak to celé začít, aby se klientka uvolnila a cítila se při focení skvěle. Co dělat, abyste se nezasekli na jedné póze.
 • 4 ZÁKLADNÍ POZICE, ZE KTERÝCH POSKLÁDÁTE MNOHO VARIANT
  4 scénáře focení a každý z nich s mnoha možnostmi variability.
 • INSPIRACE A VELKÉ MNOŽSTVÍ FOTEK S NÁZORNÝMI UKÁZKAMI
  Nenechám vás v tom plácat. Každá pozice je popsaná a nafocená i ve špatné variantě, aby to bylo velmi názorné.
 • TIPY, TRIKY A VYCHYTÁVKY
  Jak neutratit majlant za vybavení, na co si opravdu dát pozor a jak pracovat s výrazem tváře klientky.
 • BONUS č.1
  Do e-booku jsem dala jako bonus pózování pro těhotné.
 • BONUS č. 2
  Dostanete video, kde vás naučím, jak si poradit s přirozeným světlem od okna. Vaše fotografie můžou vypadat skvěle i z vašeho obývacího pokoje.
 • BONUS č.3
  K videu dostanete jednoduchý manuál s rozepsaným nastavením fotoaparátu, abyste věděli, z jakých hodnot vycházet.

Co řekli o e-booku ostatní?

Průvodce pózováním žen vás vezme za ruku i za srdce. Pokud jste začínající fotografka, budete přesně vědět, co a jak udělat. Jak si modelku položit, postavit či posadit, jak ji natočit. Z jakého úhlu zabírat, kde a jak fotit. Dostanete doporučení, jaké vybavení si pořídit a jak přitom i ušetřit a neutrácet zbytečně. Pokud fotografka nejste, uvítáte praktické rady, jak být prostě na fotkách nejkrásnější. A o to nám všem jde, ne? Autorka svými zkušenostmi a znalostmi, ale především lidským a ženským způsobem vykouzlí z každé fotografie to nejlepší. A naučí to i vás. Je mi ctí, že jsem do tohoto krásného díla plného nádherných fotografií mohla nahlédnout a děkuji za tuto zkušenost.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
V eBooku je focení žen popsáno s takovou lehkostí a tak perfektně, že mám chuť si půjčit pořádný foťák a začít. Je mi ale jasné, že se jedná o pouhý zlomek Tvých zkušeností, které dokáži ocenit zejména proto, že jsem měla možnost si na vlastní kůži vyzkoušet roli Tvé zákaznice.
Andrea Cigáníkováwww.andreaciganik.com
Ebook je skvělý, plný praktických tipů. Moc mě to bavilo všechno číst. Je zajímavé, jak v některých aspektech pracuješ s klientkami trochu jinak. Já hodně nechávám plynout a koriguju jen trošku a ty to máš mnohem víc pod kontrolou. Je zajímavé se inspirovat a nakouknout pod pokličku, jak to dělá někdo jiný. Všechny tipy jsou moc užitečné, aby ženy vypadaly opravdu atraktivně. Protože věci, na které poukazuješ udělají ve finále na fotce velký rozdíl. Líbí se mi, jak je ebook strukturovaný a vede krok za krokem se spousty reálných fotek, kde člověk hned vidí, jak co má v reálu vypadat. Nejsou to žádné informace, které by člověk našel jen tak kdekoliv. Mluví z tebe zkušenost a to, na co sis sama musela přijít za celou dobu focení a může to velmi usnadnit práci začínajícím fotografům. E-book může smáznout docela hodně pokusů a omylů, kterými si každý fotograf musí projít, pokud se všechno učí sám. Rozhodně vám to ulehčí práci.
Martina Benáčková, fotografkawww.martinabenackova.cz

Po přečtení e-booku budete vědět:

 • Jak pracovat s různými tělesnými typy.
 • Co potřebujete udělat, aby focení příjemně plynulo.
 • Základní pravidla pózování včetně velmi důležitých detailů.
 • Jak ubrat 10 kg během pár minut, jen vhodně zvolenou pozicí.
 • Jak fotit na přirozené světlo od okna a jak využít mnoho věcí, co máte doma, k pózování.
Fotím už několik let, ale nemyslela jsem si, že by se z koníčku někdy mohla stát fakt placená práce. Pro mě byl e-book jako zjevení. Nečekala jsem, že se dá tak pracovat s pózováním, skoro bych řekla, že jsem předtím pózováním opovrhovala. Ale dokázat tak měnit podobu lidského těla je prostě paráda. Mám se pořád co učit a k tomuto "manuálu" se budu vracet velmi často.
Markéta Fouskováfotografka

Jsem si jistá, že e-book vám přinese mnoho poznání, vychytávek a ve výsledku více referencí a placených zakázek. Vaše spokojenost je pro mě ale zásadní a pokud nenajdete v tomto e-booku to, co jste hledali, peníze vám vrátím zpět. Bez otázek.

Kolik stojí tento e-book?

Svých zkušeností a informací si cením na 850 Kč včetně DPH.

Fotím přesně podle toho, co se dozvíte v e-booku. Odhaluji techniky, které sama již léta používám a fungují.


 • Jednodenní školení (workshop) se pohybuje nejlevněji od 2.500 , není ale výjimka zaplatit 10.000 a více.
 • Focení se mnou začíná na 6.500 a dostanete 4 upravené fotografií. Za zlomek ceny sdílím své know how.
 • Když si za svoji práci řeknete o peníze, můžete si na tento e-book vydělat během jednoho focení. Nepodceňujte se!
 • Ušetříte spoustu času, protože tento Průvodce je opravdu komplexní a můžete ho studovat jak dlouho potřebujete.


Přestaňte snít o tom, jaké by to bylo stát se fotografem, a vydělávat peníze tím, co vás baví. Přestaňte se podceňovat a říkat si, že nemáte v oboru vzdělání.

Přestaňte stát sami sobě v cestě.

Jestli vás fotka baví, tak věřte, že má obrovskou cenu. Připomíná nám, kdo jsme, kdo jsme byli a připomíná nám ty, kteří už tady s námi nejsou. Fotka není rozmar, je to DŮVOD. Důvod mít se rád, pracovat na sobě a věřit v sebe.

Ráda vám pomůžu  tu cestu nastoupit. Nebojte se mi napsat. Také jsem začínala a také jsem tápala. Chce to se nadechnout a skočit. Život nečeká, až si splníme sny. Jestli je ten váš fotografický, spolu to můžeme zvládnout.

Kontakt: lucie@vaclavkovalucie.cz