Stáhněte si ebook zdarma

10 kroků ke krásným fotkám 

aneb co potřebujete vědět, než se půjdete fotit

Už žádné nepovedené fotky. V 10 krocích budete na to vaše focení dokonale připraveni! 

Byla jsem velmi potěšena, že Lucka vytvořila tento ebook, protože se pro mě osobně jedná o velmi zajímavé čtení. Nejsem žádný odborník v této oblasti a tak velmi ocením, když se vždy dovím něco nového, což tento ebook naprosto splnil má očekávání a alespoň vím, na co si dát pozor při příštím focení. Pro mě osobně bylo zajímavé zjištění, kdy je nejlepší focení těhotenského bříška, což jsem vůbec netušila. Zajímavé pro mě bylo i vidět všechna pro a proti focení v ateliéru, tak venku a v jednotlivých ročních obdobích. Někdy si prostě člověk toto neuvědomí a já sama mám zkušenost, kdy jsme volili dopolední focení v létě venku, což se úplně nesešlo s rozpoložením našich dětí, venkovní teplotou a světlem a musím říci, že celá zkušenost s focením pak byla spíše noční můra než zážitek :). Prostě ve špatném čase na špatném místě. Zajímavé pro mě bylo také čtení týkající se barevného sladění na fotkách a barevná paleta. No prostě je tam spousta nových a pro mě osobně užitečných informací, takže nelituji času, který jsem čtení ebooku věnovala.
Ing. Soňa Jandová
Jak jsem se mýlila, když jsem měla dojem, že se o focení nedá příliš dozvědět. Skvěle podané, čtivé, naučné i poučné informace, které Lucka vystihla ve svém e-booku 10 kroků ke krásným fotkám, mi okamžitě dodaly vítr do plachet.
Šárka Grycováwww.nuknuk.cz
Líbí se mi v něm, kolik variant focení tam uvádíš, což by běžného fotografického amatéra třeba ani nenapadlo. Dále se mi líbí i ty různé varianty focení, a dále i v jakou dobu koho raději fotit a co nás v tu dobu může u focení překvapit a tak se na to můžeme trochu připravit případně focení uzpůsobit našem možnostem. Člověk by ani neřekl co vše kolem toho je, ale je pravda, že taková pěkná fotka s námi vydrží i do konce našich dnů a je nosičem emocí, vztahů a všeho čím v tu dobu žijeme, proto je dobré se na to trochu "připravit" aby se fotky vydařily co nejvíc, protože je to většinou nějaká slavnostní chvíle, příp. zastavení se v životě, kdy se necháme historicky zvěčnit . A někdy nás i taková pěkná fotka posune i k té sebelásce, protože ne každý se rád fotí a třeba i takové příjemné focení s empatickou fotografkou ho posune k sobě samému a zjistí se, že třeba ten nos zas tak velký není a naopak, že oči má krásný, i to fotka pěkná umí..:).
Dana Machálková
Ahoj Luci, přečetla jsem Tvůj ebook 👍 Je pár obratů, které já bych řekla jinak, ale to jen proto, že mi pusa narostla jinak...🤪Jinak Tvůj E-Book je naplněný praktickými informacemi, designově vypadá parádně a fotky krásné dokladují představu o tom, co nás čeká u fotografa...myslím, že mnohým pomůže být připraveni na focení, pak nebudou tak nervózní a focení si více užijí! Skvělá práce!!! Kdy máš čas na rodinné focení?
Mgr. Dana Kliková