OBJEDNÁVKA EBOOKU

Zde si můžete objednat eBook Fotíme naše novorozené miminko.

 • Ano, můžu se naučit fotit novorozence.
  Focení novorozenců vyžaduje speciální přípravu, podmínky a velkou míru trpělivosti.
 • Ano, bezpečnost je vždy na prvním místě.
  Vím, že kvůli bezpečí miminka jsou bezpečností pravidla naprosto zásadní a já se je nutně potřebuji naučit.
 • Ano, výsledkem budou nadčasové a krásné fotografie.
  Můžu si nafotit vlastní miminko s pomocí e-booku Fotíme naše novorozené miminko.
 • Ano, objednávám si e-book Fotíme naše novorozené miminko,
  Chápu, že tuto knihu obdržím v elektronické PDF verzi.
 • Ano, moje spokojenost je zásadní.
  Vím, že když zjistím, že e-book není pro mne, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a peníze dostanu zpět bez otázek.
 • Ano, objednávám e-book v hodnotě 399 Kč.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co o eBooku řekli lidé, kteří si ho zakoupili?

Za několik dní se v naší rodině narodí miminko a já bych chtěla mít krásné fotky. Proto jsem si koupila od fotografky paní Lucie Václavkové její nový e-book Fotíme naše novorozené miminko. Z e-booku jsem naprosto nadšená. Myslím, že i já, zatím nepolíbená portrétním focením, dokážu podle přesných návodů v e-booku nafotit krásné snímky naší malé holčičky. Moc Vám, Lucko, děkuji.
Lenka Ševčíkováwww.e-ucitelka.cz
Jedním slovem? KRÁSA. A taky něha, jemnost a spousta lásky, která doslova prýští z každého slova v e-booku. Jsem nesmírně ráda, že se mi e-book dostal do rukou. Přečetla jsem ho doslova jedním dechem! Myslím, že Lucka myslela opravdu na všechny detaily, které je třeba mít v potaz při focení miminek. Ve focení jsem úplný laik - a e-book je krásně pochopitelný i tak. Od polohování miminka až po přípravu místa, kde se bude focení dělat. Myslím, že se jedná o ucelený nástroj, který člověka naučí, jak vyrábět krásné fotky svého miminka v domácím prostředí, a to s využitím věcí, které máme běžně doma. Je to opravdu praktický a přehledný návod, který doporučuji každému, kdo si chce navždy zachytit tak nezapomenutelné chvíle.
Marie Helenwww.mariehelen.cz
Jsem cílová skupina. Maminka prvorodička, která se těší na miminko. Osobně nemám moc ráda návody, ale tahle situace je tak mimořádná, že jsem si Lucky Ebook zakoupila. Přečetla jsem celý Ebook za cestu vlakem. Jasný návod, co mám dělat, abych docílila krásného výsledku. Moc se těším, až vše vyzkouším. Super jsou tipy na světlo či barevné ladění. Za moc důležité považuji i různá upozornění, která maminky nemusí hned napadnout. Ebook prostě stojí za to 🙂
Eliška Mabel Morkeswww.vnitrnisvety.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lucie@vaclavkovalucie.cz nebo volejte na 774 414 646.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.