Objednávka e-booku Průvodce pózováním žen

Základní průvodce pro všechny nadšené fotografy/ky, kteří fotí ženy. Jak pracovat s tělem tak, aby výsledek byl ohromující a klientky nadšené? V tomto e-booku jsou jsou vysvětlené postupy pro začínající fotografy/ky, kteří se chtějí naučit techniku pózování.

 • 1
  ANO, OBJEDNÁVÁM SI E-BOOK PRŮVODCE PÓZOVÁNÍM ŽEN
  V e-booku se dozvím jak pracovat při focení se ženami bez zkušenosti s modelingem a jak napózovat jejich tělo tak, aby vypadalo co nejlépe.
 • 2
  ANO, VÍM, ŽE MI DO EMAILOVÉ SCHRÁNKY DORAZÍ ELEKTRONICKÁ KNIHA V PDF FORMÁTU
  E-knihu mohu stáhnout do jakéhokoliv zařízení a mít ji vždy po ruce.
 • 3
  ANO, DOSTANU BONUS ZDARMA VE FORMĚ VIDEA, JAK VYUŽÍT OKNO PRO KRÁSNÝ PORTRÉT
  Na začátku nepotřebujeme arzenál světelné techniky k vytvoření perfektního portrétu. S bonusovým videem budete vědět, jak pracovat se světlem od okna. Můžete začít fotit krásné portréty třeba u vás v obývacím pokoji.
 • 4
  ANO, K BONUSOVÉMU VIDEU DOSTANU STRUČNÝ MANUÁL
  Manuál, kde jsou shrnuty informace z videa včetně přesného nastavení fotoaparátu, jaké bylo při natáčení použito.
 • 5
  ANO, OBJEDNÁVÁM SI TENTO E-BOOK
  Objednávám si e-book Průvodce pózováním žen za cenu 850 Kč včetně DPH s tím, že pokud do 30 dnů zjistím, že e-book není pro mě to pravé, dostanu své peníze zpět bez otázek.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
"Průvodce pózováním žen" vás vezme za ruku i za srdce. Pokud jste začínající fotografka, budete přesně vědět, co a jak udělat. Jak si modelku položit, postavit či posadit, jak ji natočit. Z jakého úhlu zabírat, kde a jak fotit. Dostanete doporučení, jaké vybavení si pořídit a jak přitom i ušetřit a neutrácet zbytečně. Pokud fotografka nejste, uvítáte praktické rady, jak být prostě na fotkách nejkrásnější. A o to nám všem jde, ne? Autorka svými zkušenostmi a znalostmi, ale především lidským a ženským způsobem vykouzlí z každé fotografie to nejlepší. A naučí to i vás. Je mi ctí, že jsem do tohoto krásného díla plného nádherných fotografií mohla nahlédnout a děkuji za tuto zkušenost.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
Pro mě je fascinující, jak dokáží doslova milimetry v nastavení těla zcela změnit celkový dojem z fotografie. V eBooku je focení žen popsáno s takovou lehkostí a tak perfektně, že mám chuť si půjčit pořádný foťák a začít. Je mi ale jasné, že se jedná o pouhý zlomek Tvých zkušeností, které dokáži ocenit zejména proto, že jsem měla možnost si na vlastní kůži vyzkoušet roli Tvé zákaznice. Už teď se těším na naše další focení. „Skvělá práce!“
Andrea Cigáníkováwww.prosperityminds.eu
Fotím už několik let, ale nemyslela jsem si, že by se z koníčku někdy mohla stát fakt placená práce. Pro mě byl e-book jako zjevení. Nečekala jsem, že se dá tak pracovat s pózováním, skoro bych řekla, že jsem předtím pózováním opovrhovala. Ale dokázat tak měnit podobu lidského těla je prostě paráda. Mám se pořád co učit a k tomuto "manuálu" se budu vracet velmi často.
Markéta Fouskovázačínající fotografka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lucie@vaclavkovalucie.cz nebo volejte na 774 414 646.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.