INSPIRATIVNÍ PÓZOVACÍ KARTY 

Líbilo by se vám mít vždy po ruce inspiraci na pózování žen když fotíte?

Ráda byste pózovala přirozeně, jednoduše a přesto elegantně a nadčasově?

Nelíbí se vám přehnané či příliš vyzývavé pózy?

Chcete inspiraci na pózy, které nejsou omezeny typem postavy a věkem?

KONEC TRÁPENÍ. ZAČÁTEK TVOŘENÍ.


Pózovací karty mě naprosto nadchly. Mám ráda praktičnost a žádné zdlouhavé omáčky a to tyto karty na 100% splňují. Jakmile jsem je obdržela, šla jsem do akce a udělala si své nové fotky. Do teď jsem znala jen pár základních póz a mé fotky nebyly moc kreativní. Pro mě je jednodušší se nechat inspirovat, než zdlouhavě testovat co funguje a co ne. Dokud jsem neobdržela kartičky, tak mi ani nedošlo, jak jsem je potřebovala. Mé nové fotky jsou totiž parádní a času mi to zabralo minimum. To jsem přesně hledala 🙂
Andrea Doležalováwww.andreadolezalova.cz

VYTVÁŘEJTE KRÁSNÉ PORTRÉTY. V KLIDU, S RADOSTÍ, LOGIKOU A LEHKOSTÍ.


 • Možná s focením teprve začínáte.
 • Možná, že se poohlížíte po jiném tématu focení.
 • Možná už vás nebaví pozice, které jdou aplikovat jen na profi modelky s dokonalou postavou.


 A co když to celé problematické pózování může být mnohem jednodušší?

 Protože jednou ukázat je lepší, než tisíckrát vysvětlit.

Jmenuji se Lucie.

Jsem portrétní fotografka posledních 11 let. Celou dobu jsem nejen fotila, ale dělala i vše výše napsané. Inspirovala se, vzdělávala a zkoušela nové věci. Výsledkem těch let je nejen moje fotografická čast, ale také moje tvůrčí část, kde tvořím pomocí slov. Proto své dosavadní zkušenosti předávám formou e-booků. Když jsem začínala, moc profesionálních zdrojů v ČR nebylo. Měla jsem pocit, že si každý fotograf hlídá to své, aby ho náhodou někdo nezačal kopírovat. 

 

TYTO PÓZOVACÍ KARTY VŠAK NEJSOU JEN PRO FOTOGRAFY. ČASTO SI JE KUPUJÍ:

 

 • ONLINE PODNIKATELKY
  Vylepšují své vlastní fotografie, které prezentují na sociálních sítích.
 • TRENÉRKY
  Ať už se věnují józe, fitness nebo tanci.
 • VIZÁŽISTKY, KADEŘICE
  Díky těmto kartám dokáží vést své zákaznice při pořizování fotografií do portfolia.

Jsem amatérskou fotografkou. Krajiny a produktové foto mi jde docela dobře, ale práce s lidma nebo sebou samou je pro mě osobně hrozně těžká. Jednou jsem narazila na Lucčiny pózovací karty a díky bohu za ně. Jsou mi neocenitelným praktickým pomocníkem a inspirací zároveň."
Vlaďka Náhlíkováwww.vlknacestach.cz

Proč pózovací karty? K čemu jsou dobré?

Jde o dokument PDF, který obsahuje 37 stran, kde jsou pózy, které nejraději fotím a které si mé klientky vždy koupí. Respektují pravidla, která ubírají kila, lichotí postavě a jsou nadčasové. Každá pozice obsahuje konkrétní nastavení fotoaparátu, jak byla nafocena. Modelka je focena pouze na světlo od okna v bytě, aby nebylo potřeba nic jiného.

 • Karty stáhnete a můžete hned začít používat.
  Žádné dlouhé studium. Karty jsou přehledné. Můžete si vytisknout několik z nich a zkusit s nimi pracovat. Nebo si je rovnou stáhnout do dalšího zařízení, které máte vždy po ruce.
 • Žádné další nezbytnosti. Potřebujete jen okno.
  Na některých kartách je jako pomůcka na pózování bedýnka, kterou ale můžete nahradit jakýmkoliv stupínkem, taburetem či stoličkou. Nepotřebujete žádné drahé vybavení.
 • Pochopíte, jak pózovat ženy.
  Krása je v jednoduchosti. Princip je pořád stejný. Nemusíte nic vymýšlet, vše je pro vás připraveno. Nemusíte být jen fotograf. Pózovací karty již využívá mnoho podnikatelek pro své vlastní fotografie na web.
 • Neztrácíte čas, pilujete svou dovednost.
  Jako bonus jsem pro vás připravila seznam toho, na co je dobré myslet před focením i během něj. Spolu s pózovacími kartami se vaše fotografie posunou okamžitě na vyšší úroveň.

I VY MŮŽETE FOTIT NÁDHERNÉ PORTRÉTY. ZVLÁDNETE TO. JEDNODUŠE.


Pózovací karty od Lucie mě velmi mile překvapily. Jsou super. Pracuji jako vizážistka a skvěle se mi hodí pro inspiraci pro moje klientky na focení výsledného líčení. Moje zákaznice nikdy neví, jak se mají na fotce tvářit, co dělat s rukama, jak si sednout nebo stoupnout. Tyto karty to krásně, prakticky a jednoduše ukazují. Rozhodně je doporučuji, dají se využít jak v ateliéru, tak na domácí focení.
Vítězslava Eridovávizážistka
Ahoj Lucie, velice děkuji za tvoje inspirativní pózovací karty. Nerada se fotím, nikdy nevím jak se postavit, co s rukama, jak se usmívat, neusmívat a jak zatáhnout břicho nebo jak se natočit, abych se při pohledu na výslednou fotku nezhrozila. Tvá sada mi hodně pomohla a věřím, že i pro další ženy/muže, kteří se také neumí pořádně postavit 🙂 budou inspirací.
Iva Anna Branbergerová

Pózovací karty si cením na 333 Kč.

Věřím, že karty vám poslouží k vaší práci, pro vaši lepší prezentaci a k tomu, abyste dokázali odbourat nervozitu spojenou s focením. 

VŠICHNI MÁME RÁDI BONUSY.

JAKÝ DOSTANETE TENTOKRÁT?

Abyste mohli fotit úplně v klidu, připravila jsem pro vás seznam věcí, které je dobré mít na paměti, když fotíte portrét.

Samozřejmě přehledně a jednoduše.