Dostali jste nový foťák nebo byste rádi oprášili ten starý a zkusili opravdu začít fotit?Baví vás focení a vaše okolí si myslí, že fotíte tak dobře, že byste si mohli focením vydělávat, ale vy si nejste jistí, že už umíte "dost"?

Rádi byste se posunuli dál a začali se ve fotografii nějak vzdělávat, ale všude je plno technických rad, ve kterých se ztrácíte?

Ocenili byste, kdyby vám někdo jako vy prostě poradil a provedl vás světem fotografie?

 


WORKSHOP PRO ZAČÍNAJÍCÍ FOTOFRAFY NA TÉMA:

PŘIROZENÉ SVĚTLO

Pro fotografické nadšence jsem připravila zážitkový workshop, kde vám vše v klidu vysvětlím, řekneme si jakým chybám se vyhnout a kde nejčastěji se začínající fotografové trápí. Naučíte se používat denní světlo tak, aby bylo lichotivé a zároveň zajímavé a krásné.

Co je obsahem workshopu?

 • ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ
  čím začít, jak si nastavit fotoaparát
 • SVĚTLO JAKO ZÁKLAD FOTKY
  jak funguje světlo, pravidla a kdy je porušovat
 • PŘÍMÉ SVĚTLO
  a jak s ním pracovat
 • SVĚTLO ZEZADU
  velmi žádané svícení, jehož zvládnutí je nezbytné
 • KONSTRASTNÍ ZADNÍ SVĚTLO
  tohle světlo je mezi mými studenty nejoblíbenější a jeho zvládnutí je velmi jednoduché, když víte jak na to

CENA WORKSHOPU

Svých zkušeností a informací si cením na 6.000 Kč včetně DPH.

DO 30.11. paltí zvýhodněná cena 4.000 Kč včetně DPH.


 • Za jeden den můžete díky individuálnímu přístupu udělat obrovský pokrok. A jedním dnem to nekončí. Budeme mít svoji skupinu, kde dál budu připravena vám pomáhat.
 • Když si za svoji práci řeknete o adekvátní ohodnocení, můžete si na tento workshop vydělat klidně během jednoho focení. Nepodceňujte se!
 • Můžete začít pracovat na svém fotografickém sebevědomí, svém umu a mít někoho, na koho se můžete obrátit, když budete potřebovat pomoci nebo podporu.


Přestaňte snít o tom, jaké by to bylo stát se fotografem, a vydělávat peníze tím, co vás baví. Přestaňte se podceňovat a říkat si, že nemáte v oboru vzdělání.

Přestaňte stát sami sobě v cestě.

Jestli vás fotka baví, tak věřte, že má obrovskou cenu. Připomíná nám, kdo jsme, kdo jsme byli a připomíná nám ty, kteří už tady s námi nejsou. Fotka není rozmar, je to DŮVOD. Důvod mít se rád, pracovat na sobě a věřit v sebe.

Ráda vám pomůžu  tu cestu nastoupit. Nebojte se mi napsat. Také jsem začínala a také jsem tápala. Chce to se nadechnout a skočit. Život nečeká, až si splníme sny. Jestli je ten váš fotografický, spolu to můžeme zvládnout.

Kontakt: lucie@vaclavkovalucie.cz